Nowy konkurs - nowa jakość

Droga rodzino Futbolowo.pl,

W konkursie, w którym było do wygrania pięć PS3, nie wszystko poszło po naszej myśli. Bijemy się w pierś i rozumiemy, że mogliście się poczuć jak Chorwaci w pierwszym meczu z Brazylią. Ale chcielibyśmy Was uspokoić - nie jesteśmy jak arbiter Yuichi Nishimura ani korpulentni panowie w FIFA!

Nie chcemy by sumienie gryzło nas niczym Luiz Suarez, dostrzegliśmy braki w regulaminie oraz osoby nie do końca uczciwie walczące o konsole i reagujemy!

Zapraszamy do nowej zabawy. Tym razem czekamy na krótkie filmiki z Waszymi „skillami”! Nagraj kamerą, telefonem czy co tam będziesz mieć pod ręką.

Pokaż nam co potrafisz zrobić z piłką - baw się, kombinuj i ciesz się futbolem. Spróbuj zaskoczyć jury Futbolowo.pl swoim filmem i wygraj jedną z pięciu PS3 wraz z grą w nowej edycji konkursu!